Šventinio stalo dekoravimas

Kai ateina gražiausios metų šventės, savo artimuosius norime nustebinti ypatinga aplinka – sukurti jaukią, šventišką, netgi magišką nuotaiką. Susirinkę prie stalo ragaujame vaišes, gurkšnojame kalėdinius gėrimus dalinamės gyvenimo džiaugsmais, tad stalo dekoravimas yra vienas atsakingiausių ir, žinoma, smagiausių etapų, ruošiantis šiai artimuosius suburiančiai žiemos šventei.

Šiais metais šventinį stalą dekoruojame jaukiuose klientų namuose, kuriuose tvyro harmonija ir ypatingas dėmesys teikiamas detalėms. Jau įžengus į privatų namų kiemą, pasitinka nuostabi žaluma, skirtingų rūšių spygliuočių medžiai bei krūmai, persipynę grakščiomis smilgomis, palydi iki pat namų durų. Ramios gamtos spalvos tęsiasi ir peržengus namų slenkstį.

Atsižvelgiant į bendrą erdvės konceptą ir nuotaiką, stalo dekoravimui šiais metais pasirinkome žalią, juodą, vario ir baltą spalvas, kuriomis ne tik papildome dailų interjerą, bet ir suteikiame papildomos prasmės šventiniam vakarui. Žalia spalva simbolizuoja ramybę, juoda – stabilumą, varis – pusiausvyros, bendrumo ir darnos simbolis, o balta spalva pažymėjome naujo etapo pradžią, tyrumo ir taikos dvasią.

Stalo uždengimui pasirinkome netradicinį tekstilės derinį – spyglio žalumo aksominius takelius, kurie primena minkštą samanų paklotą, ir juodas lininio audinio servetėles, derančias prie tamsių interjero detalių, stalo bei kėdžių.

Tarpusavyje komponuodami skirtingų faktūrų spalviškai derančius audinius, sukursite unikalią nuotaiką bei išskirtinį charakterį savo namų erdvei.

Stalui serviruoti naudojame suomiškus „Iittala“ indus. Namų šeimininkė neabejinga šiam prekiniam ženklui, žavisi nepriekaištinga kokybe bei išskirtiniu produktų dizainu.

Ant stalo paserviruotų indų kolekcija „Kastehelmi“ gaminama nuo 1964-ųjų metų, ir yra puikus ilgalaikio dizaino pavyzdys. Suomiškas pavadinimas – rasos lašelis – įkvėptas gamtos grožio, žibančios ir spindinčios rytinės rasos, kuri rieda žolynais tarsi perliukai.

Pratęsdami šią gaivią gamtos gamą, stalą puošiame skirtingų žalios atspalvių spygliuočiais, samanomis ir eukalipto šakelėmis.

Vienas ryškiausių kompozicijos akcentų – vario spalvos dekoratyvinės lėkštės, joms pritaria mažose žvakidėse variu spindinčios žvakės, smulkios oranžinės uogos iškylančios iš samanų ir kiekvienoje lėkštėje spindintys kalėdiniai žaisliukai. Kompoziciją užbaigia balti lelijos žiedai ir aukštai iškylančios baltos žvakės.

Betrūksta tik puikaus nusiteikimo, skanių ir prasmingų pokalbių.

Jaukių ir stebuklingų švenčių, mielieji!

Su meile,
EJTEKSTILĖ